Office 365

Biuro w chmurze

Image
  • Kompleksowe wsparcie w zakresie uruchomienia, konfiguracji oraz wsparcia usług Microsoft Office 365
  • Migracja poczty i danych do chmury Microsoft bez przestojów operacyjnych
  • Integracja lokalnych usług Active Directory z chmurą
  • Podwyższone bezpieczeństwo Twoich danych oraz poczty firmowej
  • Optymalne pakiety licencyjne dla Twojej Firmy
  • Konfiguracja usług uwierzytelniania wielopoziomowego (MFA)
  • Synchronizacja oraz backup danych na komputerach firmowych oraz urządzeniach mobilnych
  • Konfiguracja systemów klasyfikacji oraz ochrony danych
  • Dostosowanie zgodności przechowywania danych z obowiązującymi regulacjami RODO
  • Uruchomienie narzędzi do pracy zespołowej oraz komunikacji z wykorzystaniem najlepszych praktyk Microsoft

Office 365 oferuje również zaawansowane usługi biznesowe online, takie jak konferencje internetowe, poczta elektroniczna i przechowywanie plików w chmurze.

Aplikacje do zadań specjalnych 

Nowa platforma firmy Microsoft to chmura wydajności, która łączy to co najlepsze w swojej klasie, czyli aplikacje pakietu Office, inteligentne usługi w chmurze i zaawansowane zabezpieczenia dla małych i średnich firm.
Microsoft Word
Microsoft WordPrzekształcaj dokumenty w strony internetowe. Musisz opublikować biuletyn lub dokument, który będzie wyświetlany przez inne osoby? Łatwo przekształć dokument programu Word w stronę internetową.
Microsoft OneNote
Microsoft OneNoteDoskonała organizacja Twojego życia Zorganizuj swoje sprawy za pomocą notesów dzielonych na sekcje i strony. Dzięki łatwej nawigacji i wyszukiwaniu zawsze znajdziesz swoje notatki tam, gdzie zostały sporządzone.
Microsoft SharePoint
Microsoft SharePointUdostępniaj zawartość, wiedzę i aplikacje oraz zarządzaj nimi, aby zwiększyć możliwości pracy zespołowej, szybko znajdować informacje i bezproblemowo współpracować w całej organizacji.
Microsoft Excel
Microsoft ExcelProgram Excel uczy się Twoich wzorców, aby zaoszczędzić Twój czas. Łatwo twórz arkusze kalkulacyjne na podstawie szablonów lub samodzielnie i wykonuj obliczenia przy użyciu nowoczesnych formuł.
Microsoft Exchange
Microsoft ExchangeProgram Exchange ułatwia współpracę nad kluczowymi dokumentami i udostępnia priorytetową skrzynkę odbiorczą, która nadaje priorytety ważnym wiadomościom i dostosowuje się do Twojego stylu pracy, dzięki czemu pracujesz szybciej i wydajniej.
Microsoft Teams
Microsoft TeamsSpotykaj się, czatuj, uzyskuj połączenia i współpracuj w jednym miejscu zarówno w ramach własnej organizacji jak i z zewnątrz.
Microsoft PowerPoint
Microsoft PowerPointProjektowanie slajdów nigdy nie było łatwiejsze. Twórz atrakcyjne i skuteczne prezentacje za pomocą projektanta i pomysłów w programie PowerPoint.
Microsoft Access
Microsoft AccessProgram Access to łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia aplikacji biznesowych — z szablonów lub od podstaw. Wszechstronne i intuicyjne narzędzia do projektowania w programie Access ułatwiają tworzenie atrakcyjnych i wysoce funkcjonalnych aplikacji w krótkim czasie.
Microsoft Publisher
Microsoft PublisherPrecyzyjnie rozmieszczaj i stylizuj tekst, obrazy, obramowania, kalendarze i inne obiekty. W programie Publisher wszystko, co dodasz, pozostanie dokładnie takie, jak zostanie przez Ciebie zaprojektowane — na wydruku, w Internecie czy w wiadomości email.