Dell ProDeploy

poznaj pakiet usług wdrożeniowych dla urządzeń klienckich oraz Enterprise

Image

Wdrożenie nowej infrastruktury IT czy też aktualizacja dotychczas używanych systemów wymaga odpowiedniego przygotowania. 

Wszelkie przestoje w pracy generują bowiem niepotrzebne nerwy i koszty. Jeśli więc stoisz przed wyborem nowego sprzętu do pracy czy też przeznaczonego na własny użytek, koniecznie zapoznaj się z ofertą marki Dell. Pakiet ProDeploy zapewnia kompleksowe przygotowanie, wdrożenie, konfigurację oraz integracje wybranego sprzętu.

Pakiet kliencki Dell ProDeploy 

- przyspiesz proces wdrożenia nowych technologii

Image

Pakiet kliencki Dell ProDeploy – przyspiesz proces wdrożenia
nowych technologii

Pakiet kliencki ProDeploy pomaga wdrażać komputery szybciej i ze znacznie mniejszym nakładem pracy. Cały proces nadzorowany jest przez doświadczonych ekspertów z firmy Dell oraz partnerów, którzy zajmują się obsługą planu wdrożeniowego – począwszy od zarządzania projektem poprzez planowanie, konfigurację i integrację. Wystarczy wybrać odpowiedni poziom wdrożenia, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom, aby uniknąć typowych, kosztownych błędów i minimalizować przestoje w pracy.

Pakiet Dell ProDeploy oprócz podstawowych funkcji zawiera także wsparcie konsultanta, który opracowuje plan wdrożenia obejmujący wszystkie aspekty instalacji i konfiguracji sprzętu oraz oprogramowania systemowego. Zapewniona jest także 24/7 instalacja na miejscu i przekazanie niezbędnej wiedzy po wdrożeniu. Pakiet kliencki Dell ProDeploy oferuje również możliwość skorzystania z portalu samoobsługowego TechDirect, w celu określenia zakresu projektu, wprowadzania ewentualnych zmiany i konfiguracji systemu. Z jego pomocą sprawdzenie statusu projektu jest niezwykle proste i niezależne od czasu i miejsca. 

W wersji poszerzonej (ProDeploy Plus) klienci otrzymują kompleksową obsługę, która obejmuje wszystkie zadania niezbędne do szybkiego dostarczenia nowych komputerów z fabryki wprost na biurka pracowników, jak i przygotowanie ich do pracy zgodnie z wymaganiami danego stanowiska. Poza tym mogą oni korzystać z Dell Connected Configuration w celu bezpiecznego skonfigurowania systemu BIOS. Dodatkowym bonusem jest też opcja migracji wszystkich agregowanych danych z bezpiecznym wymazywaniem ich ze starszych systemów, kredyty szkoleniowe do wykorzystania w dowolnym przedziale czasu, 30-dniowe wsparcie techniczne po wdrożeniu oraz pomoc dedykowanego opiekuna technicznego ProSupport.

Image

Przyspiesz wdrażanie technologii korporacyjnych dzięki usługom wdrożeniowym Dell ProDeploy Enterprise

Każdy przedsiębiorca, który staje przed koniecznością wykonania kolejnego kroku w transformacji IT, ma wiele obaw. Zakup niezbędnego sprzętu do dopiero start w realizacji całego przedsięwzięcia. Kluczowe znaczenie ma jednak uruchomienie i poprawne skonfigurowanie całego systemu informatycznego w firmie i przygotowanie poszczególnych stanowisk dla pracowników. 

Klienci korporacyjni firmy Dell mogą liczyć jednak na pełne wsparcie w procesie cyfryzacji przedsiębiorstw. Specjalnie z myślą o nich został przygotowany pakiet ProDeploy Enterprise. W ramach obsługi klienci biznesowi otrzymują całodobową pomoc ekspertów Dell EMC ProDeploy. Przez to proces wdrożenia przebiega aż o 66% szybciej w wybranym przez firmę modelu – wdrożenia zdalnego lub na miejscu. Instalacja, jak i konfiguracja oprogramowania systemowego wykonywana jest natomiast zdalnie przez doświadczony zespół konsultantów. Dodatkowym bonusem jest przekazanie pełnej dokumentacji projektowej wraz z transferem wiedzy, a w wersji ProDeploy Plus Enterprise 30-dniowe wsparcie powdrożeniowe czy kredyty szkoleniowe dotyczące usług edukacyjnych Dell EMC.

Image

Dlaczego warto wybrać pakiet Dell ProDeploy?

Wybierając pakiet Dell ProDeploy, proces wdrożenia infrastruktury IT znacznie się skraca. Posiadane przez dedykowanych do projektu konsultantów doświadczenie oraz wiedza pozwalają uniknąć wiele kosztownych błędów. Zdalna konfiguracja systemu, całodobowa obsługa wdrożeniowa oraz powdrożeniowa zapewniają natomiast brak przestojów w pracy, co pozwala na realizację codziennych obowiązków oraz bezproblemowe prowadzenie działalności.