poniedziałek, 31 maj 2021 11:29

Partner firmy Dell Technologies o statusie Titanium

Firma ITPunkt należy do grona partnerów Dell Technologies o statusie Titanium. Jest to najwyższy tytuł, jaki mogą otrzymać od Dell EMC podmioty z nią współpracujące. Uzyskanie tak prestiżowego wyróżnienia gwarantuje dostęp do zasobów i technologii Dell Technologies, wsparcia technicznego, marketingowego oraz biznesowego w najszerszym zakresie. Przede wszystkim jest jednak potwierdzeniem umiejętności zespołu ekspertów oraz ich zaangażowania w prowadzone projekty.

Dell EMC wsparciem dla biznesu

Technologie marki Dell EMC zapewniają najlepsze w swojej klasie produkty do nowoczesnych centrów danych, a wiele z nich znajduje zastosowanie w firmach oraz prywatnych domach. Firma Dell EMC odgrywa kluczową rolę w zmianie cyfrowego krajobrazu na całym świecie, świadcząc od lat usługi na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z tak doświadczonym partnerem i możliwość oferowania klientom dostarczanych przez niego rozwiązań stanowi dla nas wielkie wyróżnienie.

Portfolio Dell EMC łączy w sobie światowej klasy zestaw technologii sprzętowych i programowych, zaprojektowanych w celu rozwiązywania najbardziej złożonych problemów biznesowych, od komputerów stacjonarnych po centra danych, a także chmury. Poprzez nawiązane partnerstwo z Dell EMC oraz stworzenie intuicyjnego kreatora produktów enterprise pod marką mineIT dostępnego pod adresem www.mineIT.pl umożliwiliśmy naszym klientom korzystanie z nowoczesnej infrastruktury IT.

Partnerstwo ITPunkt oraz Dell Technologies

Wieloletnia współpraca ITPunkt i Dell Technologies ma na celu zwiększenie dostępności nowoczesnych rozwiązań IT dla klientów. Prowadzone działania skoncentrowane są na dostarczaniu wysokiej jakości narzędzi informatycznych z wykorzystaniem rozwiązań oferowanych przez Dell EMC . To, na co jednak szczególnie zwracamy uwagę podczas pracy, to nasz zespół. Fundamentem naszej firmy są ludzie, którzy dysponują ekspercką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu projektów IT oraz w obsłudze klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

ITPunkt jako pierwsza w Polsce firma osiągnęła najwyższy, czwarty poziom partnerstwa jako dostawca rozwiązań Dell – Dell Technologies Titanium Partner. Status ten utrzymujemy nieprzerwanie od 2017 roku. Wyróżnienie to stanowi potwierdzenie jakości świadczonych przez nas usług, dbałości o kontrahentów i przekłada się również na ich obsługę. Warto dodać, że każdy z poziomów programu partnerskiego Dell Technologies ma ściśle określone wymagania dotyczące szkoleń i podnoszenia kompetencji zespołu. Tym bardziej więc cieszy nas to wyróżnienie, gdyż potwierdza nasz profesjonalizm i jest odzwierciedleniem zaufania, jakim obdarzają nas nasi partnerzy biznesowi.

Zdobyte w toku certyfikacji tytanowe partnerstwo poparte było wieloma kursami, zdobywanymi certyfikatami i doświadczeniem we wdrażaniu projektów. Z powodzeniem dostarczamy serwery, systemy pamięci masowej, urządzenia sieciowe oraz rozwiązania backupowe, a także sprzęt komputerowy oraz wiele innych urządzeń dla firm z różnych branż. Gwarantujemy również szybką realizację usług skrojonych na miarę potrzeb naszych klientów. Z pomocą konfiguratora mineIT wybór macierzy Dell EMC Storage, serwerów Dell EMC PowerEdge, przełączników Dell EMC Networking czy stacji roboczych Precision jest o wiele prostszy i bardzo intuicyjny. Takie podejście do biznesu sprawia, że współpracujące z nami firmy mają zapewniony stały dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań IT i ze spokojem mogą realizować swoje cele.

Co więcej, nasze działania zostały również zauważone i docenione przez innych. Z wielką przyjemnością możemy pochwalić się informacją, że nasza firma została wyróżniona podczas gali Dell Technologies Partner Awards 2021 i otrzymała nagrodę główną w wyjątkowo zaszczytnej kategorii - Excellence in Innovation! Bazując na portfolio Dell Technologies, stworzyliśmy własne, innowacyjne i efektywne narzędzia, usługi i kampanie obsługiwania i pozyskiwania klientów, co zostało docenione przez kapitułę konkursu podczas wręczania nagród dla firm partnerskich. Dodatkowo, zostaliśmy nominowani aż w pięciu kategoriach: Partner of the Year, Excellence in Services, Excellence in Social Impact, Excellence in New Business Development oraz Excellence in Client Solutions Sales. Mając na uwadze nasze dotychczasowe działania, możemy pochwalić się wysokim poziomem współpracy i innowacyjnym podejściem do oferowanych rozwiązań.

Wznieś swój biznes na zupełnie nowy poziom z mineIT!

Jeśli także i Ty szukasz rzetelnego wsparcia informatycznego, popartego wieloletnim doświadczeniem i udokumentowanego licznymi wdrożeniami oraz docenionego przez Dell Technologies, to zapraszamy do kontaktu lub wprost do odwiedzenia naszego konfiguratora https://app.mineit.pl/konfigurator/#/ Nasi konsultanci przygotują dla Twojej firmy dedykowaną ofertę, odpowiadającą na faktyczne potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.